Kadra

team

Agnieszka Janaszek

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Należę do tych szczęśliwców, dla których praca jest prawdziwą przyjemnością, a jak mówi chińskie przysłowie „Jeśli człowiek wykonuje pracę, którą kocha, nie przepracuje w życiu ani chwili”. To właśnie kilka lat pracy w przedszkolu nauczyło mnie czerpania z kontaktu z dziećmi prawdziwej radości i satysfakcji. Z wykształcenia jestem pedagogiem i logopedą, a dodatkowo – z wykształcenia i przekonania – propagatorką glottodydaktyki i edukacji matematycznej.

We wrześniu 2018 roku ukończyłam w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie studia dające mi uprawnienia terapeuty Integracji Sensorycznej.Ta wspaniała wiedza poszerzyła moje kompetencje i wiedzę w spojrzeniu na całościowy rozwój człowieka, poczynając od dziecka, poprzez wszystkie etapy rozwojowe,  aż do dorosłości. Wyzwoliła też ogromny głód doskonalenia warszatu terapeuty o kolejne moduły poszerzające tę specjalistyczną wiedzę. Kolejny etap to szkolenie z Integracji Bilateralnej, której program szkolny ukończyłam w grudniu 2018r. uwieńczony Certyfikatem terapeuty IB. A poza tym…

Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów  Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Podyplomowych Studiów Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim, Podyplomowych Studiów Pedagogiki Przedszkolnej z wczesnym wykrywaniem zaburzeń rozwojowych na Uniwersytecie St.Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Logopedii na Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, 5-letnich studiów pedagogiki ze specjalnością kulturalno-oświatową na Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Wiedza merytoryczna połączona z siedemnastoletnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi w przedszkolu, wpłynęła na nieprzypadkowy wybór profilu i organizacji przedszkola. Prywatnie jestem mamą Wiktorii, która była szczęśliwym przedszkolakiem grupy „Promyczki” w „Małych Odkrywcach”, a obecnie jest uczennicą liceum, oraz Pawełka, który jest „Małym Odkrywcą”.

team

Nina Głodek

METODYK DYDAKTYKI POLSKIEJ

Nazywam się Nina Głodek i w przedszkolu Mali Odkrywcy mam przyjemność opiekować się polskojęzyczną kadrą pedagogiczną. Z wykształcenia jestem magistrem Pedagogiki Specjalnej z zakresu Pedagogiki Terapeutycznej. Ukończyłam również Studia z zakresu Pedagogiki Przedszkolnej z wczesnym wykrywaniem zaburzeń rozwojowych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a także Letnią Szkołę Glottodydaktyki w zakresie Edukacji Przedszkolnej i Nauczania Zintegrowanego, Kurs Kwalifikacyjny w zakresie Organizacji i Zarządzania Oświatą, Kurs Treningu Umiejętności Społecznych oraz szereg szkoleń dotyczących edukacji dziecięcej.

Z Małymi Odkrywcami związana jestem od samego początku ich istnienia. Ucząc, miałam okazję przejść przez wszystkie grupy wiekowe. Spod moich skrzydeł wyfrunęła jedna z pierwszych grup przedszkolnych „Promyczki”, którą miałam okazję uczyć oraz się nią opiekować. Praca z dziećmi daje mi dużo radości oraz satysfakcji, stanowiąc bardzo ważną cześć mojego życia. Miło jest patrzeć na uśmiechnięte i radosne dzieci, które poprzez zabawę mają okazję się rozwijać oraz nabywać nowe umiejętności i wiadomości, tak niezbędne na późniejszym etapie edukacji, jaką jest szkoła. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą radosnego i pełnego pozytywnej energii 12 letniego Piotra.

team

Anna Zajkowska-Gara

METODYK J.ANGIELSKEIGO

Anna  jest magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w kulturze brytyjskiej i językoznawstwie praktycznym oraz z przygotowaniem pedagogicznym (tzw. specjalizacją nauczycielską). Choć pracę magisterską pisała o Margaret Thatcher, od zawsze marzyła o tym, by zostać przede wszystkim nauczycielem.

Obecnie posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, które zdobyła ucząc języka angielskiego w szkole podstawowej, gimnazjum, na kursach w firmach oraz podczas wakacyjnych obozów językowych.   Współpracuje z przedszkolem Mali Odkrywcy od momentu jego powstania.

W naszym przedszkolu uczyła już wszystkie grupy wiekowe. Od roku szkolnego 2010/11, kiedy to świętowała dekadę swojej pracy z dziećmi, opiekuje się również naszym przedszkolnym zespołem anglistów.

team

Renata Pikuła

PSYCHOLOG

Moja ścieżka zawodowa jest zgodna z moim wykształceniem – jestem psychologiem klinicznym, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Z upływem czasu przekonuję się coraz bardziej, że kluczem do uprawiania tego zawodu jest świadome kształcenie umiejętności słuchania i rozmowy z drugim człowiekiem – bez względu na to, czy jest nauczycielem czy uczniem, dzieckiem czy rodzicem, przełożonym czy podwładnym…

Szanuję piękno języka, czy to w literaturze, czy w filmie, jednocześnie jednak (jakże często!) doświadczam, że te najważniejsze treści bywają wyrażone… poza słowami.

team

Pani Roksana

nauczycielka

team

Pani Dominika

nauczycielka

team

Pani Ania

nauczycielka plastyki

team

Pani Marlena

Instruktor teatru

team

Pani Hania

nauczycielka rytmiki

team

Pan Jakub

Trener aikido

team

Pani Julia

instruktorka sportowa

team

Pani Irmina

Obsługa kuchni

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus