21 sierpnia 2020

Adaptacja w Biedronkach

Grupa Biedroneczki

Rozpoczął się już w naszym przedszkolu czas adaptacji.

Miło nam zatem powitać wszystkich naszych nowych kolegów i koleżanki z grupy Biedronki. Jesteście naprawdę bardzo, bardzo dzielni. Jako kadra przedszkola doskonale wiemy, że nie jest to łatwy czas, zarówno dla samych dzieciaczków, jak i kochających ich bardzo rodziców. Tym bardziej, że wszyscy musimy stosować się do wytycznych sanitarno-epidemiologicznych.

Biedroneczki są naprawdę bardzo, bardzo dzielne. W grupie rozpoczęły się już pierwsze przedszkolne znajomości, które z pewnością przerodzą się w późniejsze przyjaźnie. Biedroneczki zapoznają się z przedszkolem, salą oraz swoimi Paniami.

Zapraszamy do galerii.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus