27 września 2019

Angielski w Motylkach – wrzesień 2019

We wrześniu zapoznaliśmy się z naszymi nowymi koleżankami i kolegami w grupie. Witaliśmy się w języku angielskim. Aby lepiej się poznać – wspólnie spędzaliśmy czas na placu zabaw. Rozpoznawaliśmy zjawiska pogodowe za oknem oraz wykonaliśmy własne karty obrazkowe przedstawiające pogodę. Podczas gier i zabaw z użyciem kolorowych motylków zapoznaliśmy się z anglojęzyczną nazwą naszej grupy, a także rozpoznawaliśmy kolory, części twarzy i ciała. Każdy Motylek narysował też i pokolorował swoją twarz podczas pracy plastycznej. Bawiliśmy się również z użyciem maty sensorycznej, gdzie mogliśmy rozwijać naszą spostrzegawczość i szukać różnych ciekawych przedmiotów ukrytych pod pluszowymi skrytkami.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus