27 września 2019

Angielski w Promyczkach – wrzesień 2019

We wrześniu przywitaliśmy naszych kolegów i koleżanki po wakacjach. Pytaliśmy o nasze codzienne nastroje, a także wspólnie rozpoznawaliśmy zjawiska pogodowe podczas gry w bingo i śpiewając piosenki o pogodzie. Wykonaliśmy także własny kalendarz pogody, za pomocą którego będziemy mogli codziennie sprawdzać jakie warunki atmosferyczne panują za oknem. Z użyciem magicznych okularów zamienialiśmy się w Pana Tygrysa (Mr. Tiger), z którym wspólnie wykonywaliśmy różne czynności i aktywności. Podczas pracy w grupach budowaliśmy swoje roboty poznając ich części ciała. Układaliśmy także części twarzy z papierowych elementów oraz rozpoznawaliśmy własne części ciała i twarzy.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus