27 września 2019

Angielski w Pszczółkach – wrzesień 2019

Na wrześniowych zajęciach  rozmawialiśmy o pogodzie i przyglądaliśmy się ciekawym zjawiskom atmosferycznym. Kolejnym tematem poruszonym we wrześnie były części ciała. Zainspirowani piosenką „Mat Man”, wykonaliśmy własne ludziki. Zabawa ta służyła rozwinięciu świadomości własnego ciała i znajomości jego schematu. Zajęcia językowe  upłynęły nam pod znakiem literek A i B, zajmowaliśmy się również całym alfabetem oraz czytaniem globalnym. Z kolei na zajęciach matematyczne ćwiczyliśmy liczenie, dodawanie oraz odejmowanie w zakresie 10. Rozmawialiśmy również o kształtach. Z całą pewnością wrzesień okazał się miłym powrotem do przedszkolnej rzeczywistości!

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus