23 grudnia 2019

Grudniowy angielski w Motylkach

W grudniu zapoznaliśmy się z tradycjami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia. Ułożyliśmy wieżę ze świątecznych kubeczków i kart obrazkowych. Zapoznaliśmy się z częściami garderoby Świętego Mikołaja oraz wspólnie ułożyliśmy jego postać z elementów. Zapoznaliśmy się też ze składnikami posiłków, nazwami owoców, warzyw i jedzenia. Posłuchaliśmy bajki o kotku Cookie’m oraz ułożyliśmy ciasto z papierowych elementów nazywając poszczególne składniki. Przygotowaliśmy się oraz wzięliśmy udział w występie świątecznym. Wykonaliśmy świąteczne kartki w prezencie dla Rodziców.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus