23 grudnia 2019

Grudniowy angielski w Pszczółkach

Grudzień to chyba najbardziej wyczekiwany miesiąc w roku. Ten piękny zimowy czas wiąże się dzieciom przede wszystkim ze Świętami Bożego Narodzenia, a co za tym idzie z mnóstwem prezentów. Pszczółki świetnie się bawiły podczas zajęć związanych z tematem świąt. Śpiewaliśmy piosenki świąteczne oraz graliśmy w gry, które przybliżyły nam tradycje świąteczne, np. Christmas crackers. W grudniu miało również miejsce przedstawienie świąteczne przygotowane przez Pszczółki dla bliskich. Dzieci świetnie wcieliły się w swoje role pięknie odśpiewały piosenki oraz odegrały wszystkie sceny języku angielskim. Grudzień to jednak nie tylko święta. Naszym kolejnym tematem był temat jedzenia. Nie trzeba chyba dodawać, że czasami pociekła na ślinka!

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus