29 listopada 2019

Listopadowy angielski w Elfach

Listopadowe tematy dla Elfów były świetną okazją do zabawy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasze zajęcia dotyczące miasta i różnego rodzaju pojazdów. Dzieci chętnie brały udział w grach i zabawach związanych z tym tematem. Wybraliśmy się również na spacer, aby znaleźć wszystkie poznane pojazdy, miejsca oaz budynki. Drugim tematem listopadowym były ubrania. Wspólnie robiliśmy pranie i rozwieszaliśmy ubrania na sznurku do suszenia. Z kolei na zajęciach językowych Elfy poznały literki F, G i H. Dzieci coraz częściej rozpoznają już wszystkie literki, potrafią wskazać literę, na jaką rozpoczyna się dane słowo oraz jakiej litery brakuje na początku wyrazu. Zajęcia matematyczne to z kolei wspaniała zabawa przy liczeniu oraz poznawaniu kształtów. Elfy chętnie biorą również udział we wszelkiego rodzaju aktywnościach związanych z matematyką. W listopadzie zaczęliśmy również próby do przedstawienia bożonarodzeniowego, które rodzice będą mieli okazję podziwiać już w grudniu.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus