29 listopada 2019

Listopadowy angielski w Pszczółkach

Listopadowe tematy dla Pszczółek były świetną okazją do zabawy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasze zajęcia dotyczące miasta i różnego rodzaju pojazdów. Dzieci chętnie brały udział w grach i zabawach związanych z tym tematem. Wybraliśmy się również na spacer, aby znaleźć wszystkie poznane pojazdy, miejsca oaz budynki. Drugim tematem listopadowym były ubrania. Wspólnie robiliśmy pranie i rozwieszaliśmy ubrania na sznurku do suszenia. Z kolei na zajęciach językowych Pszczółki poznały literki F, G i H. Dzieci coraz częściej rozpoznają już wszystkie literki, potrafią wskazać literę, na jaką rozpoczyna się dane słowo oraz jakiej litery brakuje na początku wyrazu. Zajęcia matematyczne to również wspaniała zabawa przy liczeniu oraz poznawaniu kształtów. Pszczółki chętnie biorą udział we wszelkiego rodzaju aktywnościach związanych z matematyką. W listopadzie zaczęliśmy również próby do przedstawienia bożonarodzeniowego, które rodzice będą mieli okazję podziwiać już w grudniu.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus