30 października 2019

Październikowy angielski w Elfach

Październik minął bardzo szybko. Rozmawialiśmy o jesieni, poznawaliśmy również nasze sale przedszkolne i nazywaliśmy meble oraz inne przedmioty w niej się znajdujące. Na zajęciach językowych lepiej przyjrzeliśmy się literkom C, D i E, a także bawiliśmy się całym alfabetem. Natomiast na zajęciach matematycznych, kontynuowaliśmy poznawanie kształtów oraz zależności przestrzennych. Kolejnym i chyba najbardziej ulubionym tematem październikowym było Halloween. Dzieci wspaniale angażowały się we wszystkie zabawy oraz aktywności przepełnione różnego rodzaju czarownicami czy innymi przerażającymi stworzeniami. Kiedy w końcu nadszedł upragniony dzień zabawy z okazji Halloween, dzieci przebrały się w cudne stroje. Przedszkole zamieniło się w prawdziwe skupisko czarownic, duchów, kościotrupów, a także w ogródek pełen dyń. Śmiechom i radości nie było końca. Jednak, czym byłoby Halloween bez słodyczy… Super gry i zabawy przygotowane specjalnie na ten dzień zblakły w obliczu polowania na cukierki. Dzieci dzielnie przemierzały przedszkolne schody, w celu zdobycia mnóstwa łakoci zgodnie ze zwyczajem Trick or Treat, po czym w zaciszu własnej sali mogły się oddać rozkoszy pochłaniania łakoci!

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus