31 października 2019

Październikowy angielski w Gwiazdeczkach

Na zajęciach anglojęzycznych w październiku rozmawialiśmy o jesieni, Halloween oraz naszej sali. Bawiliśmy się w sensoryczne aktywności związane z jesienią. Patrzyliśmy jak zmienia się przyroda w okresie jesieni. Wykonaliśmy także projekt plastyczny – „Jesienne drzewo”. Poznaliśmy również tradycję Halloween. W tym celu wykonaliśmy pracę plastyczną o tej tematyce i zorganizowaliśmy przyjęcie Halloween’owe. Nazywaliśmy też przedmioty i meble znajdujące się w sali przedszkolnej oraz łazience. Rozmawialiśmy o pomieszczeniach w przedszkolu. Podczas codziennych czynności poznaliśmy meble i sprzęty znajdujące się w różnych pomieszczeniach.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus