31 października 2019

Październikowy angielski w Motylkach

W październiku bawiliśmy się w gry i zabawy, podczas których poznawaliśmy nasze zabawki oraz przedmioty i meble w naszej sali. Śpiewaliśmy piosenkę o czynnościach dnia codziennego, bawiliśmy się interaktywnymi obrazkami – czyściliśmy zęby, twarz i rozczesywaliśmy włosy. Zaśpiewaliśmy także piosenkę o misiu i ułożyliśmy misia z jego części ciała. Rozpoznawaliśmy oznaki jesieni, zbieraliśmy kolorowe jesienne liście na placu zabaw oraz wykonaliśmy duże jesienne drzewo, któremu pokolorowaliśmy liście barwami jesieni. Braliśmy także udział w balu Halloween oraz wspólnie wykonaliśmy kolorową torbę, która świetnie posłużyła nam do „trick or treat”.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus