31 października 2019

Październikowy angielski w Promyczkach

Październik upłynął nam pod znakiem jesieni, zabawek oraz Halloween. Kontynuowaliśmy także gry i zabawy związane z bajką o szewcu, podczas których zmienialiśmy się w małego elfa z opowieści „Shoemaker and the Elves”. Przeczytaliśmy opowieść oraz wykonaliśmy półkę sklepową przedstawiającą różne rodzaje butów. Podczas gier i zabaw poznaliśmy także oznaki jesieni oraz wykonaliśmy piękne jesienne drzewo, którego liście pokolorowaliśmy odpowiednimi barwami. Wspólnie wykonaliśmy i udekorowaliśmy torbę do zbierania cukierków podczas „trick or treat”. Świetnie bawiliśmy się podczas balu Halloween. Opisywaliśmy także nasze najbliższe otoczenie w przedszkolu, czyli meble, przydatne przedmioty w naszej sali i w łazience, a także nasze ulubione zabawki.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus