2 marca 2020

Styczniowy angielski w Elfach

Styczeń minął Elfikom bardzo szybko, a to za sprawą przygotowań do Dnia Babci i Dziadka. Próby kosztowały nas wszystkich wiele wysiłku, ale dzieci świetnie sobie poradziły. Efekty tej pracy dziadkowie i rodzice mogli podziwiać 21 stycznia. W styczniu rozmawialiśmy również o zimie. Warunki pogodowe nie były zbyt zimowe, ale na szczęście w naszej sali stworzyliśmy zimowy klimat! Drugim tematem, na który rozmawialiśmy to temat związany z kalendarzem i porami roku, a także czynnościami wykonywanymi w ciągu dnia. W styczniu na edukacji językowej Elfiki poznały literki K, L i M oraz dźwięki im odpowiadające, natomiast na edukacji matematycznej dodawaliśmy i odejmowaliśmy w zakresie 10, powtarzaliśmy kształty oraz stosowaliśmy znaki mniejszości, większości oraz równości.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus