30 stycznia 2020

Styczniowy angielski w Promyczkach

W styczniu zapoznaliśmy się z czynnościami dnia codziennego, porami dnia, roku, a także zaśpiewaliśmy piosenkę o dniach tygodnia i wspólnie wykonaliśmy plakat przedstawiający dni tygodnia. Graliśmy w gry i zabawy związane z tematyką zimową, nazwaliśmy zimowe ubranka i wspólnie ubraliśmy bałwanka. Zapoznaliśmy się także z bohaterami z naszej nowej opowieści „The Princess and the Pea” i ubraliśmy księżniczki i księcia w ich ubranka. Z okazji Dnia Babci i Dziadka wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę dla naszych Dziadków i wykonaliśmy piękne kartki, na których odcisnęliśmy na pamiątkę nasze dłonie.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus