31 stycznia 2020

Styczniowy angielski w Tygryskach

W styczniu zajmowaliśmy się tematem zimy. Poznaliśmy też różne zabawy i czynności związane z każdą porą roku.Cieszyliśmy się z pierwszego dnia śniegu. Poznaliśmy też dni tygodnia i jakie czynności wykonujemy wówczas tygodnia w przedszkolu.  Zrobiliśmy bałwanki z waty oraz gąsienicę z każdym dniem tygodnia po kolei. Celebrowaliśmy razem dzień Kubusia Puchatka – czytaliśmy historyjkę i wykonaliśmy z plasteliny obrazek Kubusia. Śpiewaliśmy również piosenkę o dniu Babci i Dziadka. Spotkaliśmy się z bohaterami bajki „The Princess and the Pea” i odgrywaliśmy różne sceny z opowieści.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start

W naszym przedszkolu stosujemy najskuteczniejsze metody nauczania dzieci. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę.

Chce zapisać moje dziecko

KONTYNUACJA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS powstała w odpowiedzi na potrzeby Rodziców oraz z konieczności kontynuowania programu wychowania i nauczania dzieci z naszego Dwujęzycznego Przedszkola Sportowego "Mali Odkrywcy", równie gorąco zapraszamy do nas dzieci z innych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej
aurus